Loading...
به فروشگاه دست سازه های هدهد خوش آمدید
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

معرفی هدهد

هدهد

گروه هدهد سال 95 با هدف تولید و ارائه کارت های تبریک فعالیت خود را آغاز و محصولاتش را روانه بازار کرد و بهمن همان سال اقدام به ثبت برند خود نمود.

تمرکز اصلی هدهد روی طراحی و تولید محصولات خاص و منحصر به فرد می باشد و توانسته با طرح هایی مدرن انتخاب را برای شما آسان تر و حق انتخاب های بیشتری در اختیارتان قرار دهد

هدهد همواره سعی دارد با به کارگیری از نیروهای خوش ذوق و توانا و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت اعم از چسب های آلمانی و انواع مقواهای ایتالیایی محصولاتش را در بازار عرضه کند.

یکی از ویژگی هایی که دست سازه های هدهد را از دیگر محصولات متمایز کرده تنوع بسیار بالا، کیفیت و طرح هایی ست که مخصوص برند هدهد است و نمونه آن ها در بازار موجود نمی باشد.

از این رو هدهد بر آن است محصولاتی را خلق کند که علاقه مندان خواستار آن هستند و در امتداد این هدف دست سازه های مقوایی را طراحی می کند تا پاسخگوی دوست دارانش باشد.

ساک دستی ، کارت های مناسبتی، کارت های دعوت ، کارت تبریک ، جعبه هدیه بخشی از محصولات هدهد را تشکیل می دهد

محصولات ارائه شده توسط هدهد تمام گروه های سنی را پوشش می دهد.

در همین راستا دست سازه های هدهد، با پیام رسانی عشق و دوستی با طرح هایی جدید و متنوع این امکان را فراهم کرده تا شادی را به کسانی که دوستشان داریم هدیه و خاطره ای به یاد ماندنی برای عزیزانمان خلق کنیم.

نظرات